StarGames

By Piotr, Sizzling-Hot

StarGames W sieci aktywnie działa od 2002 roku, naraz korzysta z jego usług nawet 32 tys. Internautów, oferuje naprawdę dużo gier i charakteryzuje się nad wyraz przejrzystą stroną. O jakim kasynie mowa? O StarGames oczywiście.

Gry podane jak na tacy

Wiem, że przejrzystość kasyna nie jest jego najistotniejszym elementem i może nie jest rzeczą, od której powinno się zaczynać recenzję, ale odwiedzając StarGames po raz pierwszy, to właśnie klarowność witryny jest tym, co rzuca się w oczy. Już pobieżny rzut okiem na kilka widocznych okienek wystarczy, aby rozeznać się w tym, co jest, a czego w kasynie nie ma. To wszystko w połączeniu najpierw z kojącym w swym odcieniu błękitem, a następnie przytłumionym bordo sprawia, że gra na StarGames jest prawdziwą przyjemnością i kasyna zdecydowanie nie chce się wyłączać na krótko po uruchomieniu.

StarGames automaty

Gwiezdne gry na StarGames?

Na StarGames mnóstwo jest gier standardowych, których nieobecność byłaby mocno zaskakująca. Mówię oczywiście o pokerze, blackjacku, slotach i ruletce. Spore są również jackpoty. Na „Golden Sevens” łączna suma progresywnie skumulowanej sumy wynosi ponad 600 tys. euro. Jest zatem o co grać i trzeba przyznać, że w kwestii gier StarGames spisuje się naprawdę przyzwoicie i może śmiało konkurować z najlepszymi w branży. Ciekawym rozwiązaniem jest zamieszczenie na stronie na bieżąco aktualizowanej listy zwycięzców. Można zatem między jednym obstawieniem a drugim sprawdzić, jak nam idzie i ile nam brakuje, by znaleźć się na liście, co jest dodatkową motywacją do dalszej gry. Na StarGames znaleźć można także trochę gier planszowych przeciwko żywym przeciwnikom, co sprawia, że omawiane kasyno nabiera w pewnym sensie charakteru społecznościowego. Ja planszówki potraktowałem jedynie jako chwilową odskocznię od dobrze znanych gier typowo hazardowych i przyznam, że się nie nudziłem. Na pewno za to nudy nie ma podczas licznych gier turniejowych w różnych dziedzinach. Z harmonogramem turniejowym można zapoznać się na StarGames pod zakładką „Turnieje”.

StarGames sizzling hot

Bonus owszem, ale niewielki

StarGames oferuje promocję, na mocy której można od kasyna dostawać pieniądze na grę, ale wiąże się to z osiągnięciem ściśle określonego statusu gracza. Poziomów jest łącznie aż 6, a migracja między kolejnymi odbywa się płynnie w oparciu o uzbierane punkty. Ich ilość zależy oczywiście od poziomu zaangażowania użytkownika. Aby dostać się na najwyższy, diamentowy poziom, należy uciułać ponad 180 tys. punktów w skali miesiąca, co równa się kwocie 70€ na miesięczne granie. Biorąc pod uwagę fakt, że na przykład za każdy pobrany rake 1€ dostaje się 100 wymaganych punktów, to skala całego przedsięwzięcia jest dość przytłaczająca. Na niższe poziomy jest się oczywiście odpowiednio łatwiej dostać. Można również dostać 10€ za zaproszonego przyjaciela, który wpłaci 10€ i zagra przynajmniej 10 razy. StarGames przebąkuje również coś o 100% po pierwszym depozycie, ale niespecjalnie się taką ofertą chwali.

Pieniądze wpłaca się i wypłaca

Warto pamiętać o tym, że wypłata pieniędzy możliwa jest po pozytywnej weryfikacji internauty, który musi przesłać kopię dowodu tożsamości e-mailem, faksem albo pocztą. To jedyna trudność podczas zlecania wypłaty, która nie może być mniejsza niż 15€. Z kolei wpłacając pieniądze skorzystać można z takich opcji, jak dobrze internautom znane karty VISA czy też serwis MoneyBookers.

Czy warto?

StarGames bonus Warto, jak najbardziej. Przyznam, że oferta gier, uczciwie przedstawione metody płatności, ale i przejrzystość nawigacji oraz funkcjonujący jak należy suport, budzą we mnie zdecydowanie pozytywne emocje i za te elementy jestem w stanie StarGames ocenić wysoko. Mam jednak mieszane uczucia odnośnie oferty promocyjnej, która nie wydaje się być tak atrakcyjna, jak w innych kasynach. Nie jest to jednak wielka wada i nie psuje ogólnie pozytywnego obrazu StarGames, czyli kasyna, które mogę z czystym sumieniem polecić.

Zagraj za darmo

Artykuły