Loteria internetowa

By Alan, Sizzling-Hot

 

Ile razy zdarzało ci się snuć marzenia, że w jednym momencie stajesz się milionerem, a Twoje życie zmienia się o 180 st? Jednak aby wygrać trzeba grać – może być to najbardziej popularne w Polsce lotto, lub też loteria internetowa (zob. loteria Wikipedia). Właśnie loteria internetowa online, jest obecnie bardzo chętnie wybierana przez graczy, możemy obstawić nasz kupon bez potrzeby wyjścia z domu i czekać na losowanie:) Nasuwa się więc pytanie - gdzie znajdę loteria internetowa?

Loteria Internetowa

Przed rozpoczęciem gry, należy zadbać o najważniejszą kwestię jaką jest bezpieczeństwo. Uczciwa loteria internetowa to więc podstawa – w końcu wpłacamy do serwisu własne pieniądze i nie chcemy aby przepadły gdzieś w wirtualnej rzeczywistości. Poza tym, słyszałem o przypadkach, kiedy na naszą skrzynkę mailową przychodzi powiadomienie o rzekomej ogromnej wygranej, z prośbą o wpłatę określonej sumy, w calu przyspieszenia wypłaty wygranej. Po dokonaniu wpłaty, nie ma już szans na zwrot środków, oszuści przepadają bez śladu. Oczywiście cały proceder opiera się na naiwności ludzi - niemniej warto uważać.

Interesuje nas sprawdzona loteria internetowa – takich miejsc w Internecie jest dość sporo. Za przykład może posłużyć europejska loteria internetowa na kasę Euro Millions. Losowanie odbywa się we wtorki oraz piątki. Fakt, że w loterii bierze udział tak wielu graczy – sprawia, że kwoty do wygrania są zdecydowanie wyższe niż w loteriach krajowych. Biorąc również pod uwagę fakt, że główna nagroda może nie paść, co wiąże się z jej przeniesieniem – nagroda może sięgać nawet 186 mln. euro!

Loteria Internetowa Za DarmoKolejnym przykładem jest loteria internetowa na pieniądze Majestic Millions na IntraGame. Jest to loteria internetowa polska, czyli z polską wersją językową. Główną nagrodą jest aż 25mln euro! Tutaj również losowanie odbywa się dwa razy w tygodniu, a pojedynczy bilet to jedynie 2€. Na pojedynczym losie znajdziesz sześć cyfr oraz dwie litery. Jeden na dziesięć losów oznacza wygraną, od kilku € do głównej nagrody 25 milionów €. Co więcej, zakup pojedynczego losu uprawnia do aż dwóch losowań, z czego drugie z szansą wygrania wyłącznie głównej nagrody.

Najlepsza loteria internetowa to taka, która zapewnia ogromne emocje, dając szanse na astronomiczne wygrane. Tak jak już pisałem, obecnie w Internecie znajdziemy sporo loterii online. Jednak wielu graczy chciałoby wygrać nic nie wpłacając i poszukuje serwisu pod hasłem loteria internetowa za darmo. Darmowa loteria internetowa, nie jest jednak zbyt często spotkana. Jeśli więc interesuje Cię gra za free, bardziej polecam Wam profesjonalne casino internetowe, gdzie niekiedy będziecie mieć dostęp do bonusów bez depozytu lub też darmowych spinów.

Dodaj komentarz dla Loteria internetowa:
Nick:
Treść:
(max 600 znaków)
 

Artykuły

Najnowsze

 

swiadomy ryzyka