Betsson bonus

By Marian, typer Sizzling-Hot

 

Betsson to jeden z najbardziej znanych bukmacherów na rynku. Zdobył sobie renomą szeroką ofertą, wysokimi kursami i sprawnym supportem po polsku. Kolejny argument żeby założyć konto u tego buka to Betsson bonus!

Betsson bonus odbierz

Betsson Bonus Aby odebrać bonus wystarczy założyć konto za pośrednictwem Bettingexpert.com, a potem podać Besson kod bonusu czyli BETEXPOL. Betsson bonus powitalny wynosi 100% od wpłacanej kwoty do 111 złotych. To Promocja stała dostępna od zawsze na stronach Betsson. Co jakiś czas bukmacher organizuje także czasowe akcje na jeszcze lepszych warunkach. Co nieco o tym poniżej. Wcześniej kilka słów o tym, że nie tylko bonusy są w Betsson atrakcyjne. Co jakiś czas bukmacher organizuje także konkursy dla swoich stałych klientów, w których nagrodami są bilety na mecze piłkarskie i to nie byle jakie. Pamiętam jak wiosną 2010 rywalizowałem z innymi typerami o bilety na mundial w RPA, teraz znów mamy szansę wygrać wyjazd na topowy mecz piłkarski. Tym razem stawką jest wycieczka do Londynu na finał Ligi Mistrzów 2011! Ale wróćmy do Betsson bonus.

Darmowy bonus w Betsson

Zazwyczaj bonusy wiążą się z koniecznością wpłaty własnych środków. Od teraz jednak w Betsson prawdziwa rewolucja czyli Betsson bonus za darmo! Jeśli jesteś nowym graczem, zakładasz swoje pierwsze konto i chcesz sprawdzić swoje siły w typowaniu to warto zrobić to bez ryzyka. Podczas rejestracji podaj kod vouchera Betssonowski. Jak nie trudno się domyślić Promocja dotyczy tylko Polaków. Taki Betsson voucher uprawnia do otrzymania bonusu 60% aż do kwoty 333 zł. Następnie przejdź do sekcji „Zakłady” i postaw swój darmowy zakład. Wymagany obrót to 3 razy po minimalnym kursie 1,50. Możliwość obstawiania bez dokonywania wpłaty nie zdarza się codziennie dlatego warto skorzystać z Betsson bonus bez depozytu.

Betsson Kod Bonusu

Betsson bonus na start

Atrakcyjny Betsson bonus na zakłady to jednak nie wszystko. Rozpoczynając swoją przygodę z tym bukmacherem możecie także otrzymać Betsson bonus na kasyno. Aktualnie dostępna jest Promocja polegająca na podwojeniu wpłaty. Dotyczy graczy, którzy będą wpłacać pierwszy raz. Wtedy możecie liczyć na Betsson bonus w wysokości 100% wpłacanej kwoty, a górną granicą jest 111 euro. Jak widać niewiele warunków trzeba spełnić aby otrzymać coś zupełnie za darmo. Warunki obrotu bonusów nie są wygórowane więc istnieje spora szansa na wypłatę środków. A nawet jak się nie uda to przecież przegrywamy tylko nie swoją kasę, a tą otrzymaną w prezencie. Dlatego jeśli nie masz jeszcze konta w Betsson nie zwlekaj! Załóż je i odbierz Betsson bonus!

Dodaj komentarz dla Betsson bonus:
Nick:
Treść:
(max 600 znaków)
 

Artykuły

Najnowsze

 

swiadomy ryzyka